KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763023
nr 1576 3023
Alexander Kunicki
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Sydländskt motiv. Signerad. Olja på duk, 35x74 cm, yttermått inklusive ram: 38x78 cm
Alexander Kunicki, svensk bildkonstnär född i Polen 1938.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:30:12
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Alexander Kunicki
Läs mer om Alexander Kunicki